Novi poraz Croatie Griesheim ovaj puta u Gräfenhausenu

Sve dobro što je momčad Mirca Brandaua napravila u završetku jesenskog dijela prvenstva, kada se Croatia Greisheim popela u gornji vrh trablice, sa tri je uzastopna poraza na otvaranju proljetnog djela sezone u bitnom kompromitirano. Niz slabih partija nastavio se i ove nedjelje u Gräfenhausenu, gdje je Croatia gostovala kod istoimenog kluba i upisala novi četvrti poraz (3-2) u nizu, čime se kriza igre i rezultata produbila.

Croatia Griesheim je u Gräfenhausen doputovala spremna na nadigravanje, no individulne pogreške posljednje linije, te slaba realizacija bili su jamac lošeg rezultata. Već u 6. minuti Gräfenhausen je došao u vodstvo 1-0. Početničku pogrešku napravio je jedan igrač Croatie Griesheim, a do lopte dolazi Müller koji sa nekih 15-ak metara pogađa mrežu Buljugije.

U nastavku utakmice sudac je dosudio dva kaznena udarca za Craotiu Grieshiem: prvi je promašio Razan Farag u 15. minuti, dok je drugi realizirao Daniel Perić u 28. minuti susreta, nakon što je napravljen prekršaj nad Lukasom Blessingom u kaznenom prostoru.

Možda bi susret završio drugačije da je Razan Farag pred sam kraj prvog poluvremena iskoristio odličnu priliku, kada je nakon udarca Muhsina došao do jedne odbijene lopte, ali odličnu priliku sa svega par metara ipak nije realizirao.

U drugom dijelu susreta Gräfenhausen je kaznio sve pogreške gostujuće obrane i u dva navrata matirao golmana Buljugiju. Prvo je strijelac za 2-1 u 55. minuti je bio Pipek, da bi u 71. minuti autogol postigao Gebreigzeher.

Rezultat je na 3-2 u 84. minuti susreta uspio smanjiti Razan Farag ali vremena za preokret rezultata više nije bilo.

SV Croatia Greisheim: Buljugija, Pupić, Vujica, Blessing, Markota, Gebreigzeher, Farag, Nazari, Smajović, Perić, Muhsin. Klupa (Erdogan, Brandau)