Nova pobjeda NK Pajde, jednog od najozbiljnijih kandidata za ulazak u Prvu amatersku ligu

Team Aargau U-21 – NK Pajde Möhlin 1:2 (1:2)

Momčad Pajda došle je do još jedne vrijedne pobjede na gostovanju kod jakog protivnika. Nakon početnog ispitivanja, mlada momčad Team Aargau U-21 došla je u vodstvo u 19. minuti preko Petra Mišića. Nakon velikog pritiska, Pajde su u 30. minuti izjednačile na 1:1 golom Ivana Jovanovića.

Bolja igra Pajda, koji su i nakon izjednačenja dikirali tempo, okrunjena je u 39 minuti vodstvom hrvatske momčadi. Strijelac je bio Mladen  Popović koji posprema lopti u mrežu na zadovoljstvo malobrojnih navijača Pajda.

Drugo poluvrijeme je donijelo veliku borbu ali bez promjene rezultata, tako da je rezultat poluvremena bio i krajnji rezultat utakmice.

Momčad Pajda, koja je najbolja momčad na gostovanjima, trenutačno zauzima drugo mjesto na tablici sa 6 bodova zaostatka te utakmicom manje. Budući je tek počeo drugi dio prvenstva, Pajde su jedan od najozbiljnijih kandidata za ulazak u prvu amatersku ligu Švicarske.

Sastav NK Pajde: S.Dreven, K.Čejvanović, R.Lemann (C), A. Asanović, B.Lukić, J.Kozić, S.Hudorović, I.Jovanović, P.Bojović, D.Tešić, M.Popović. Jos su igrali: J. Jukić, E. Bašović, Z. Lujić. Treneri: I.Barišić i D.Rakitić.