Ante Rebić (lijevo) zabio je u 17. minuti pogodak za vodstvo Eintrachta / Foto/Frnix Magazin

Niko Kovač s Hrgotom i Rebićem odigrao 2:2 u Wiesbadenu

Branimir Hrgota i Ante Rebić nastupili su danas po prvi put u službenoj utakmici za frankfurtski Eintracht, kojeg trenira bivši hrvatski izbornik Niko Kovač. Orlovi iz Frankfurta odigrali su neriješeno 2:2 (1:1) u prijateljskoj utakmici u Wiesbadenu protiv trećeligaša SV Wehen Wiesbaden, koji ove godine slavi 90 godina postojanja.

Branimir Hrgota igrao je prvih 45. minuta dok je Ante Rebić nastupio u postavi koja je odigrala drugo poluvrijeme. Niko Kovač može biti zadovoljan nastupom obojice Hrvata. Pogotovu dobro poluvrijeme je odigrao Brranimir Hrgota, koji se u 29. minuti mogao upisati u strijelce ali nije uspio realizirati udarac s bijele točke. Zgoditke za Kovačevu momčad postigli su Mijat Gaćinović (u 17.) i Alexander Meier (u 59.).

Za Eintracht su u prvom poluvremenu igrali: Hradecky – Regäsel, Abraham, Hasebe, Gerezgiher – Fabian, Mascarell, Gaćinović – Aigner, Hrgota, Castaignos. U drugom poluvremenu frankfurtski Orlovi su igrali u sastavu: Bätge – Regäsel, Chandler, Flum, Oczipka – Blum, Huszti, Bunjaki – Meier, Seferović, Rebić.