Dosadašnji trener Croatije Frankfurt Danijel Konta /Foto: Fenix Magazin

Ni promjena trenera nije razdrmala momčad, Croatia Frankfurt doživjela i četvrti poraz u nizu

FC Croatia Frankfurt – SV Blau Gelb 1:6 (0:3)

Napuštanje kormila Croatije od strane trenera Andya Schäfera i povratak Danijela Konte nije na žalost donio pozitivan rezultatski šok za hrvatsku momčad iz Frankfurta. Načeta ozljedama i odsustvom nekoliko stožernih igrača, Croatia nikako da pronađe igru i prekine neugodnu seriju poraza.

U utakmici protiv starog rivala SV Blau Gelb, momčad Croatije je bila neprepoznatljiva i ni izdaleka nije sličila na onu momčad koja je prije dva mjeseca plijenila odličnom igrom i tek pokoji put znala razočarati.

U nedjelju je od 5. minute, i vodstva gostiju od 0:1, sve krenulo nizbrdo za Croatiju. Na poluvremenu je bilo neugodnih 0:3. Nastavak također nije bio puno bolji premda je trener Danijel Konta napravio sve potrebne izmjene. Nije išlo. Uzdrmanu hrvatsku momčad nije uspio vratiti ni pogodak Ivana Propadala, tako da je na kraju rezultat bio neočekivanih i bolnih 1:6.

Croatia: Jurić, Mihaljević, Soldo, Ćurić (od 46. Todorić), Bračić, Božinović, Grančić (od 66. Duvnjak), Lovrić, Vukovski (od 46. Propadalo), Puljić, Vidović,

Ni druga momčad Croatije nije prošla puno bolje. Iako su pružili dobru igru, Croatia ll je poražena tijesnim rezultatom 1:2 od druge momčadi Blau Gelba. Jedini zgoditak za Croatiju postigao je Bass u 73. minuti.

Croatia II:Filatow, Keleva, Jerković, Maganjić, Sičenica, Jeličić, Puljić, Vardić (od 58. Budimir), Križanac, Romić (od 46. Skočibušić), Majić (od 46. Bass)

Iduću utakmicu obje momčadi Croatije igraju u utorak, 31. listopada na domaćem terenu u Heddernheimu protiv momčadi 1.FC Rödelheima. Početak utakmica je u 13,00 i 15,00 sati.