Slavlje navijača Croatije Großmehring / Foto:J. Radoš- Ljubanović

Mario Pavić strijelac za nova gostujuća pobjeda Croatije iz Großmehringa

SV Hundszell – NK Croatia Großmehring 0:1(0:0)

Nogometaši Croatie iz Großmehringa nastavili su seriju pobjeda pod vodstvom novog trenera Marjana Đurića. Nedjeljna pobjeda protiv vrlo neugodne momčadi SV Hundszell ostvarena je golom u 57. minuti kada mrežu domaćina zatresao Mario Pavić iz kaznenog udarca s 11 metara.

Bila je to teška ali zaslužena 0:1 pobjeda hrvatske momčadi koja se već popela na drugo mjesto ljestvice Kreislige Süd Kreis Donau/Isar.

Valja pritom istaknuti kako Croatia ima samo bod manje od vodećeg BC Uttenhoffena te čak dvije utakmice manje.

Za Croatiu su nastupili  12. Pokrajčić 2. Egredžija 4. Merkaš 5. Marković 6. Ceglec 7. Ereiz 8. Krištić 9. Mario Pavić 10. Lovrić 17. Kalić 19. Grgić. Na klupi su bili rezervni vratar 1. Čović  te igrači 13. Lesjak 14. Križanac 20. Kasatschenko.