Mandžo pokazao Ronaldu kako se zabija!

Donedavni napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je strijelac i asistent u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi Juventusa protiv Lazija u prvoj utakmici 2. kola talijanskog prvenstva.

Mandžukić, koji je odigrao čitavu utakmicu za Juventus, u 30. je minuti glavom spustio loptu Miralemu Pjaniću koji je preciznim udarcem doveo branitelja naslova u vodstvo, da bi u 75. minuti sam pogodio za 2-0 iz poluvoleja nakon što se Cristiano Ronaldo spetljao u petercu gostiju.

Milan Badelj igrao je za Lazio od 64. minute.

Juventus nakon dvije odigrane utakmice ima maksimalnih šest bodova, dok je Lazio nakon domaćeg poraza od doprvaka Napolija u 1. kolu izgubio i od prošlosezonskog prvaka te je i dalje bez boda.

U subotu će još igrati Napoli – Milan, u nedjelju su na programu susreti SPAL – Parma, Fiorentina – Chievo, Cagliari – Sassuolo, Frosinone – Bologna, Genoa – Empoli, Inter – Torino i Udinese – Sampdoria dok će kolo u ponedjeljak zaključiti Roma – Atalanta.