Croatia Hagen / Foto:Fenix Magazin - Z.Bosnić

Loš tjedan Croatie Hagen: U zadnje 3 utakmice u 6 dana osvojila samo 1 bod

Croatia Hagen imala jako težeak raspored posljednjih 6 dana. Imala je čak 3 prvenstvene utakmice, a tako težek raspored koji je opteretio kadar hrvatskog kluba bio je glavni razlog loših rezultata i osvajanja samo jednog boda.

Prošlu srijedu u večernjem terminu odigrali su utakmicu sa TSV Fichte neodlučeno sa 2:2. Croatia je u toj utakmici čak i vodila sa 2:0, ali u završnici utakmice su primili dva pogotka.

U nedjelju su izgubili od RSV Selbecke sa 4:1. I u toj utakmici se pokazalo kako igrači Croatie nisu spremni održati visoki tempo svih 90 minuta. Nedostatak kondicije, a ujedno i koncetracije, su rezultat zakašnjelih priprema i preskakanje treninga. Kod Selbecke se lomio rezultat sve do 5 minuta prije kraja, ali je u samoj završnici Croatia primila 2 gola.

Današnja (utorak) utakmica Croatie u gostima kod TSV Hagen 1860 je također završila porazom hrvatske momčadi rezultatom 2:1. Svi golovi su pali u prvom poluvremenu. Igrači Croatije nisu uspjeli realizirati nekoliko prilika u drugom dijelu te tako barem uzeti jedan bod, koji su po igri potpuno zaslužili.

Trener Dražen Goleš svakako treba sagledati sve probleme te vidjeti kako odgovoriti na ove neuspjehe Croatie te kako na pravi način pronaći riješenja izlaza iz ove krize.

ZA očekivati je kako će Croatija već u sljedećoj utakmici, u nedjelju, 08. listopada prekinuti negativnu seriju. U goste Croatiji dolazi SV Hohenlimburg 1910. Početak utakmice je u 15 sati.