Kreilach pogodio za bod Uniona, Vrabec odmah gurnuo Budimira ‘u vatru’

Budimir je umalo postigao gol, ali Fejzić je sjajno obranio

Napadač Ante Budimir debitirao je za njemačkog drugoligaša St. Pauli, a trener Roland Vrabec odmah ga je postavio u početni sastav te je odigrao cijeli susret. No St. Pauli je u susretu 2. kola na gostovanju kod Aalena doživio poraz (2:0) te zasad ima samo jedan bod.

Budimir je imao nekoliko prilika, a u 66. minuti umalo je postigao pogodak, ali vratar Fejzić sjajno je obranio njegov udarac glavom.

A kapetan Union Berlina, Damir Kreilach, donio je pogotkom u 64. minuti svojoj momčadi bod protiv Fortune Düsseldorf (1:1). Gosti su poveli preko Liendl u 35. minuti. Kreilach je odigrao cijeli susret za Union baš kao i Roberto Punčec. Union nakon dva kola ima dva boda.