Franko Koljanin, igrač KK Komušina Haiterbach/Foto B. Žepić

Komušina pobjedom 84:70 otvorila novu sezonu u Regionalligi

HAITERBACH – Prva utakmica nove sezone Regionallige Baden-Württemberga je ispunila Kuckuk sportsku dvoranu do posljednjeg mjesta. I gosti, novaci u ligi došli su sa stotinjak svojih glasnih gledatelja što je stvorilo pravu sportsku atmosferu.

Komušina, pod vodstvom novog trenera Borisa Kurtovića je počela žestoko i povela 16:2 gdje se posebno isticao prinova Lowrence. Do poluvremena gosti uspijevaju smanjiti vodstvo Komušine ali u nastavku s osam koševa Koljanina domaćini povisuju na 58:39 što će do kraja biti odlučujuće.

-Kao i svaka početna utakmica i ova je imala svoju nervozu, na trenutke smo se gubili ali u biti pobjeda nije bila upitna. Uvijek je važno dobro startati i osvojiti prve boodove- rekao je trener našeg kluba Kurtović.

Za Komušinu su igrali: G. Bubalo 22, Koljanin !8, Zelalija 16, Lowrence 16, Filipović 9,Kesselring 8. Ley 4, Josić 4,( Hegele, Rupčić, Marić i Stojčević.)

Na koncu je bilo 84:70 za KK Komušinu.Slijedeću utakmicu igraju 30. 09. s početkom u 15 sati kod BSG Ludwigsburg Basket u Rundsporthslle.