Hajduk Zürich pošteno se revanširao Red Starsima za jesenski poraz

FC Red Star Zürich  IV. –  NK Hajduk  Zürich   1 :4.  ( 1:2 )

Na igralištu Brunau, pred 50 gledatelja, Hajduk iz Züricha je pregazio domaćina Red Star sa 1:4. Na taj način hravtska momčad iz Züricha se revanširala za jesenji poraz u pravenstvu kod kuce. Hajduk se u ovoj utakmici pokazao kao zrelija i kompaktnija momčad od Red Stara. Pet žutih kartona zaradili su domaći nogometasi a gosti samo jedan.

Hrvatska momčad je povela u 40 minuti zgoditkom Ivana Ćuka. Tri minute kasnije domaćini izjednačuju rezultat. No, u zadnjoj minuti poluvremena Šime Batur dvodi Hajduk u vodstvo od 1:2.

U drugom poluvremenu Hajduk postiže još da gola preko Dragana Kafadara i Josipa Krište za konačnih 1:4. Novom pobjedom Hajduk je sve bliže plasmanu u četvrtu ligu.

Sastav NK Hajduk Zürich: Boris Puh, Ismail Osmani, Tomislav Šagi, Josip Krišto (C), Dragan Kafadar, Šime Batur, Mate Batur, Gabriel Akrap, Domogoj Baran, Mate Žugo, Ivan Ćuk. Trener: Krešimir Stanić i pomoćni trener Siniša Kovačević.