Hajduk Villingen s Jozinovićima i Gašićem potvrdio naslov kod izravnog konkurenta

Pobjedom u gostima protiv izravnog konkurenta SG Unadingen-Dittishausen od 3:1, Hajduk Villingen je osigurao prvo mjesto u Kreislige B i izravno ulazi u više ligu. S današnja tri boda, momčad Hajduka ima 52 boda ili sedam bodova više od prvog konkurenta uz gol razliku 63:21.

nk hajduk vilingenU današnjoj utakmici Hajduk je u vodstvo u 12 minuti doveo Ivica Jozinović. Bolju igru hrvatske momčadi okrunio je povratnik u momčad  Gabriel Gašić koji u 41. minuti dovodi hajduk u vodstvo od 0:2. Iako su domaćini u 61. minuti izjednačili, sve nade za preokret svojim zgoditkom za 1.3 ugasio im je  Josip Jozinović u 63 minuti.  Bio je to znak za slavlje navijača Hajduka koje je nastavljeno na kraju utakmice.

No, prava proslavu ulaska Hajduk se planira u nedjelju, 04. lipnja kada Hajduk na svom igralištu u 16,00 sati dočekuju momčad Ewattingena.

Opširan prilog o Hajduku iz Villingena donosimo u tiskanom izdanju magazina Fenix