Valentino Mazreku zabio je pet pogodaka

Golijada nogometaša Zagreb Dortmunda, od 10 golova njih 5 postigao Valentino Mazreku

Nogometaši Zagreba iz Dortmunda ostvarili su u nedjelju visoku 10:2 pobjedu na svome terenu u utakmici protiv BV Brambauer-Lünen.

Već u prvom dijelu susreta Zagreb je s visokih 5:0 osigurao pobjedu. U tih prvih 45 minuta posebno se istakao napadač Zagreba  Valentino Mazreku koji je zabio četiri od sveukupno pet svojih golova na utakmici. U listu strijelaca još su se upisali V. Klasić, J. Vidiović, E. Kljajić i dva puta A. Delalić.

Predsjednik NK Zagreba Janko Živković pomogao je svojoj momčadi i kao nogometaš

U ovoj visokoj pobjedi sudjelovao je predsjednik kluba Janko Živković koji je za Zagreb odigrao prvo poluvrijeme. Živković je i dugogodišnji igrač Zagreba te, unatoč godinama, još uvijek može i kao nogometaš pomoći svom klubu.

-Odigrao sam na poziciji stopera zbog  ozlijeda nekih nogometaša, a i žutih kartona. Mislim da sam to kvalitetno odradio. Ne mogu trčati kao naši mladi igrači ali to nekako nadoknadim iskustvom. Uz to,  sve ide lakše u našoj momčadi i s igračima kakve ima NK Zagrebu s kojima, zbog ogromnog radijusa kretanja, ne bi bio problem odigrati ni devedeset minuta. Momci su zlatni, imaju karakter i poštovanje. To je pravi NK Zagreb kakvog smo oduvijek htjeli u Dortmumndu, rekao je Janko Živković.

Sljedeću utakmicu Zagreb igra (kup natjecanj)  u  četvrtak 01. prosinca kod  VfR Sölde sa početkom u 19:00 sati. Iduća prvenstvena utakmica je na rasporedu u nedjelju, 04. prosinca kada Zagrebu dolazi momčad SG Phönix Eving, koja se nalazi na drugom mjestu. Početak derbi utakmice kola je u 14:30 sati.

Sasatv NK Zagreb Dortmund: M. Karas, S. Dodig, J. Vidiović (od 67. M. Spasojević), E. Kljajić, V. Klasić, J. Živković (od 46. A.Delalić), R.Grbavac, D. Vrdoljak, M. Kožul, H. Dinler, V. Mazreku.