Glamočanin ponovno trostruki strijelac za frankfurtsku Croatiju

FC Croatia – FC Marco 3:1

Frankfurtska Croatia zabilježila je u nedjelju i sedmu uzastopnu pobjedu. Sa trećeg mjesta na tablici i zaostatka od 14 bodova, hrvatska momčad može u višu ligu jedino ukoliko prvoplasirani Kalbach odluči da, iz financijskih razloga,  ne ide u viši rang natjecanja.
Croatia je na krilima trostrukog strijelca Branislava Glamočanina i raspoloženog razigravača i dvostrukog asistenta za golove Kristijana Zubca relativno lako došla do pobjede. Premda su gosti spretno u 75. minuti uspjeli smanjiti rezultat na 2:1, Croatia je ubacila u višu brzinu i u 80. minuti potvrdila pobjedu uz još jednu dobru igru.
Croatia: Ištuk, Puljić, Jurišić, Bračić, Zubac, Lovrić, Glamočanin, Soldo, Livajić, ( od 35. Šandrk), Bandić (od 75. Amanatidis) S. Vidović.
Strijelac za Croatiju: Glamočanin u 32., 65. i 80. minuti.
Druga momčad Croatije pobjedila je drugu momčad Maroca rezultatom 6:2.
Sastav Croatie II: Filatow, Sola, Rohwerder, Mario Keleva (od 46. Pravdić), Sumic, Saric, Kristo, Duyar (od 35. Duyer), Sicenica, Faluta, Perisa.
Zgoditke za Croatiju II postigli su Krišto (11.), Duyer (27.), Faluta (29. i 48.), Pravdić ( 53.) i Budimir (77.).
Iduću  utakmicu obje momčadi Croatije igraju u nedjelju 10. travnja (početak u 13 i 15 sati) u gostima kod Herheima.