Fenomenalno prvo poluvrijeme i uvjerljiva pobjeda malonogometaša Croatie München

FC Croatia München – 1.FC Passau 8:2 (5:0)
Uvjerljivom pobjedom na domaćem terenu protiv momčadi iz Passaua malonogometaši FC Croatia osigurali su treće mjesto na tablici Futasal Bayernlige. Da bi osvojili drugo mjesto i mogućnost igranja u novoj sezoni u višoj Regional ligi Bavarske, Croatiji je potrebna iduća pobjeda u gradskom derbiju protiv momčadi TSV 1860 München, koja zauzimaju drugo mjesto.

U nedjeljnj utakmici, koju je pratila i vjerna skupina navijača Croatije, hrvatska momčad ponovila dobru igru koju su pružili u zadnjoj utakmici protiv Regesburga. Valja istaknuti kako su igrači Croatije odigrali fenomenalno prvo poluvrijeme koje je završeno vodstvom igrača u hrvatskim dresovima sa 5:0.

Uz dobru igru u polju, valja pohvaliti odlične obrane vratara Davida Mlakića, koji se na vrata Croatije vratio nakon krace stanke. Nakon vodstav od 6:0, utakmica je bila odlučena. Do kraja se igralo uz smanjeni tempo i za gledatelje.

Pobjedu Croatije su izborili: David Mlakić, Michael Vuković, Josip Anić, Kristijan Santić, Andrej Škoro, Marko Bukovac (kapetan), Ante Bonić, Damir Filipović, Marko Pleić, Dalibor Ugarković,

Zgoditke su postigli: Dalibor Ugarković u 7. i 20.min, Josip Anić u 9. min, Andrej Škoro 17. min, Marko Bukovac u 22. min. i Marko Pleic u 35. i 39. min,,

-Zahvaljujem igračima i svim našim navijačima koji su ispunili dvoranu, bodrili nas koliko je trebalo a potom nadam se i uživali u našoj dobroj igri, riječi su trenera Franje Ereize.

U nedjelju, 04.veljače u 18,00 sati Croatia igra na gostovanju u Sporthalle Artur Kutscher Realschule gdje je dočekuje momčad TSV 1860 München. Adresa dvorane je: Gerastr. 6, 80993 München.