Daniel Perić škaricama zabio gol i oduševio gledatelje u Griesheimu

Umjesto dragocjena tri boda nogometaši Craotie Greisheim osvojili su samo bod protiv gostiju iz Ober Ramstadta te konačnim rezultatom od 3-3 nastavili borbu za opstanak i A lizi Darmstadt. Utakmica koju će nogometaši obaju momčadi još dugo pamtiti, prije svega zbog neizvjesnosti koje su donijela dva rezultatska obrata popraćena odličnim tempom i sjajnim individualnim potezima, opravdala je sva očekivanja ljubitelja nogometa.

Od samog početka krenula je Croatia Griesheim ambiciozno prema vratima Ober Ramstadta ali su svi napadi zaustavljani na posljednjoj liniji gostiju. Gosti su odgovorili brzim kontranapadima i upravo je jedan takav napad po desnoj strani u 34. minuti urodio plodom i donio vodstvo 1-0 Ober Ramstadtu. Strijelac je bio Müller.

U tim se trenucima činilo kako će teško hrvatska momčad izaći iz rezultatske krize u kojoj se nalazi od početka proljetnog djela prvenstva i tijekom koje je upisala pet uzastopnih poraza.

Međutim početkom drugog poluvremena Croatia Greisheim odigrala je puno efikasnije te golovima iz prekida, prvo Jure Markote u 56. minuti izjednačila na 1-1, da bi na 2-1 u 61. minuti na sličan način povisio Davor Josić.

A da vrhunski potezi nisu rezervirani samo za profesionalni nogomet pokazao je Daniel Perić koji je u 67. minuti škaricama zatresao mrežu Ober Ramstadta i doveo svoju momčad u vodstvo od 3-1.

Unatoč silnoj želji nogometaši Croatie Greisheim nisu uspjeli zadržati čvrsti zadnji blok te je u 73. minuti Meyer udarcem sa nekih 16 metara smanjio rezultat na 3-2.

Konačan rezultat postavio je Hofmann u 83. minuti iz kaznenog udarca nakon što je branič Croatie Griesheim Josip Vujica napravio prekršaj u svojem kaznenom prostoru.

SV Croatia Griesheim: Nedel, Nazari, Vujica, Mlakić, Markota, Altuna, Blessing, Draženović, Smajović, Perić, Josić. Klupa(Gebreigzeher, Loeffel, Bikić, Eckert, Nedel)