Croatia Griesheim poražena u gradskom derbiju

DSC05979s
Razan Farag u napadu!

U 14. kolu Kreislige A Darmstadt SC Victorija Griesheim nanijela je težak poraz (5-1) Croatiji Griesheim i tako potvrdila primat u gradu. Croatia je na gradski derbi stigla u pomalo oslabljenom sastavu opterećena izostankom kartoniranih igrača, iako ne bez ambicije, igrači nisu reagirali na pravi način, pa je Victorija upisala laka tri boda.

Domaća Victorija povela je već u 6. minuti zabivši gol iz slobodnog udarca sa nekih dvadesetak metara. Rani pogodak domaćina unio je nesigurnost u igru Croatie što se očitovalo u konstantnim pogreškama, presječenim pasovima i nepovezanošću igre. Do kraja prvog poluvremena momčad Victorije uspjela je još dva puta pogoditi mrežu gostujuće Croatie pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 3-0.

U drugo poluvrijeme momčad Croatie ušla je angažiranije, i to se vidjelo već u prvom napadu, kada je Blessing dobro uposlio Perića koji nije uspio zatresti mrežu protivničke momčadi. U 50. minuti dosuđen je jedanaesterac za momčad Victorije koja nije propustila priliku povećati vodstvo na 4-0.

Četvrti je gol Victorije dotukao momčad Croatie, koja je utonula u sivilo ,i nije se uspjela nametnuti na terenu nekom povezanom igrom, pa su česti pojedinačni proboji igrača Croatie završavali neuspješno. Jedan takav proboj po lijevoj strani završio je u mreži Victorije, a strijelac je bio Razan Farag.Bio je to gol za 4-1.U  samom finišu utakmice Victorija  još jednom pogodila mrežu Croatie za konačnih 5-1.

Croatia Griesheim igrala je u sastavu:Smith, Pupić, Banović, Blessing, Vujica, Farag, Andrijević, Perić, Madroun, Hofstaedter, Gebreigzeher.