Croatia Griesheim II posustala u Seeheim-Jugenheimu

DSC05962s
Željko Modrić stup obrane Croatie Griesheim II

U 14. kolu Kreislige C Darmstadt Croatia Griesheim II gostovala je kod SPVGG Seeheim-Jugenheim II gdje je upisala poraz od 3-1. Momčad Croatie Griesheim u Seeheim-Jugenheim doputaovala je opterećena brojnim ozljedama igrača, pa je trener Mišo Marković morao sastaviti kombiniranu momčad popunjenu veteranima Croatie.

Susret je krenuo laganom inicijativom domaćina koji je pokušavao ugroziti vrata Croatie, no iskusna obrana vođena Modrićem i Peharom uspješno je kontrolirala napadače Seeheima. U tome dijelu susreta vidjelo se da će momčad Croatie iz kontranapada pokušati ugroziti domaćeg vratara.Jedan takav kontranapad završio je vodstvom Croatie 1-0, a strijelac za vodstvo Croatie u 45. minuti bio je Miodrag Marković. Tek što se krenulo sa centra ekipa Seeheim-Jugenheima uspjela je izjednačiti na 1-1 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Drugi dio susreta nastavljen je u istom ritmu kao i prvi dio. Ekipa Croatie Griesheim se uspješno branila te povremeno prijetila iz kontranapada. Iz jednog kontranapada izrodila se dobra prilika u kojoj je napadač Croatie srušen u šesnaestercu Seeheima ,ali sudac nije sudio najstrožu kaznu. Ta odluka suca nije se svidjela igračima Croatie koji su protestirali, zbog inače „domaćinskog suđenja“ suca susreta. U 80. minuti SSPVGG Sehheim-Jugenheim došao je u vodstvo od 2-1, a u 85. minuti postavljen je konačan rezultat susreta od 3-1 za Seeheim-Jugenheim.

Croatia Griesheim II:Nedel, Modrić, Oktay, Pehar, Medved, Nazari, Nothnagel, Bikić, Marković, Šegrt, Kocić