Croatia Reutlingen pregazila Sulz sa 7:2 u prvoj utakmici doigravanja za ulazak u Landesligu

S uvjerljivih 7:2, Croatia Reutlingen pobjedila je momčad VfR Sulz s u prvoj utakmici doigravanja za ulazak u Landesligu-Staffel 3 (Nördl. Schwarzwald – Alb).

Zoran Krajinović, pomocni trener Croatie Reutlingen

Croatia je sve riješila u prvih 35 minuta utakmice, do kada je već vodila sa 4:0. Nakon prvog pogotka Mirka Jelčića u 7. minuti za 1:0 Croatije, Pascolo je u 22. minuti postigao zgoditak za vodstvo od 2:0. Do kraja poluvremena Jelčić i Pascolo su se još po jednom naizmjenice upisivali u listu strijelaca.

Ni zgoditak Hrvata u redovima Sulza Dominika Golibovića za smanjenje rezultata na 4:1 nije puno umanjio odličan dojam igre Croatije.

U nastavku brojni navijači, među kojima je bila i velika skupina Hrvata, su gledali izvrsno izdanje hrvatske momčadi. Nakon zgoditka Fabijana Kraljevića u 66. minuti za vodstvo od 5:1, na scenu stupa Tomislav Čilić koji sa dva zgoditka osigurava visoku pobjedu Croatije od konačnih 7:2.

Jako smo ponosni na našu momčad koja je igrala sa srcem. Ne bojimo se ni jedne momčadi jer ni u jednu utakmicu ne ulazimo pod pritiskom. Osvajanjem kupa smo već ispunili zadaću za ovu sezonu. Sve više od toga što napravimo je uspjeh, rekao je pomoćni trener Zoran Krajinović koji će u odsutnosti treneta Marka Mutapčića, koji je na godišnjem voditi hrvatsku momčad do kraja kvalifikacija.

Toran Krajinović kao i menadžer kluba Franjo Lovrić zahvaljuju na čestitkama i podršci koju navijači i prijatelju Croatije Reutlingen, među kojima je i Josip Joe Šimunić, upućuju hrvatskoj momčadi.

Iduću, drugu utakmicu doigravanja, Croatia igra u nedjelju u 15,00 sati  protiv momčadi TV Darmsheim u Deckenpfronnu. To je drugi od tri koraka na putu u Landesligu.