Croatia Mülheim pobjedom se pomakla sa začelja ljestvice

Na domaćem terenu Croatia iz Mülheima je u vrlo važnoj utakmici  pobijedila DjK Katernberg 19. Tri osvojena boda podiglo je Croatiju sa začelja prvenstvene ljestvice, a što je još važnije vratila je samopuzdanje igračima. Gledatelji su vidjeli vrlo zanimljivu utakmicu s mnogo golova. Na kraju je bio rezultat 5:4 u korist hrvatske momčadi.

U prvom poluvremenu Croatia je bila bolja momčad. Dva puta su vodili ali su žilavi gosti uspjeli izjednačiti  rezultat. U drugom poluvremenu smo vidjeli još 5 golova i to u svega 7 minuta. Od 59. do 66. minute bila je prava kanonada. Katernberg je uspio za kratko preokrenuti  rezultat, ali Croatia je znala pravovremeno odgovoriti pa je na kraju rezltat ostao 5:4 za domaćina.

Unatoč preokretima u igri i rezultatskim uzbuđenjima bila je ovo zaslužena pobjeda Croatije. Popeli su se na 14. mjesto ljestvice, a sljedeće nedelje igraju protiv Rheinland Hamborna, momčadi koja se nalazi na  15. mjestu. Bit će to utakmica od velike važnosti pa igrači i uprava pozivaju gledatelje da dođu i daju potporu sa tribina.

Croatia je igrala u sljedećem sastavu: Peitgen – Kegelj, Stojčić, Fleischer, Gülbeyaz – Alaj, Duvnjak, Matijas, Markić – Kršić, Hrgota.