Croatia Mainz upisala i petu uzastopnu pobjedu, s 3:1 savladan Viertäler

HNK Croatia 95 Mainz – SpVgg Viertäler 3:1 (0:0)

Croatia Mainz je u nedjelju na domaćem terenu savladala momčad SpVgg Viertäler rezultatom 3:1. S tri nova boda Croatija se učvrstila na petom mjestu na ljestvici B-Klasse Mainz-Bingen West, sa zaostatkom od 8 bodova za vodećim Budenheimom. Bila je ovo peta pobjeda Croatije u nizu.

Hrvatska momčad iz Mainza je do pobjede došla u drugom poluvremenu kada su postignuti svi golovi na utakmici.

Najprije je Gojko Kolak doveo Croatiju u vodstvo u 48. minuti iz keznenog udarca s 11 metara. Na 2:0 povećao je Sebastian Dominik Skarka u 55. minuti. Nakon što su gosti u 70. minuti smanjili na 2:1, u 90. minuti konačan rezultat od 3:1 postavlja Ivan Marasović.

Gosti mogu biti zadovoljni konačnim rezultatom jer su napadači Croatije stvorili još najmanje 4-5 prilika za povećanje vodstva.

Sastav Croatije: Besničanin, Skarka,  Pušić, Mate Glavinić, Müller, Brdar, Jelčić, Kreuz, Kolak, Badrov, Marasović,: S klupe su ulazili: Gündüz, Sarić i Ivan Ivković. Trener Gerhard Jennewein.