Croatia Hagen visokom pobjedom otišla na zimski odmor

U zadnjoj prvenstvenoj utakmici ove godine Croatia Hagen je na domaćem terenu s uvjerljivih 6:2 slavila protiv TuS Hasslinghausen III. Sa puno nervoze Croatia je započela utakmicu. Protivnička momčad je imala svojih prigoda u tome početnom dijelu koje je znala realizirati i u ranom dijelu utakmicu dolazi u vodstvo od 2:0. To je bio hladan tuš za momčad Croatije, ali se uspjela smireno organizirat i počela igrat svoju ugru. Pogodcima Tomislava Ćose (35′) i Ive Đjordića (45′) izjednačen je rezultat s kojim se otišlo na odmor.
U nastavku drugog dijela ponovno Croatia kontrolira utakmicu i niz kreativnih akcija rezultiralo je dobrim šansama iz kojih su postugnuta četiri gola za konačnih 6:2. Strijelci u drugom dijelu bili su Dario Mrkić (46′), Danny Jurić (52′), Marijan Lovnički (66′) i Marijo Rakuljić (77′). Nogometaši Croatije gledajući u cjelini imali su solidnu jesensku polusezonu nakon koje će na kraju prezimiti na 9. mjestu.

Kao i svake godine Croatia Hagen će ovaj zimski period iskoristiti organizacijom tradicijonalne “Hrvatske večeri”, koja će se održati 30.01.2016. u Hagenu.