Croatia Grieshem II upisala novu pobjedu!

DSC05922
Igor Šegrt-ponajbolji igrač Croatie Griesheim II

U 13. kolu Kreislige C Darmstadt momčad Croatije Griesheim II ugostila je na svom terenu ekipu SV Hahn II. Boljom igrom u prvom dijelu susreta u kojem je Croatia zabila dva lijepa gola, Croatia Griesheim je osigurala tri boda ,koji su je učvrstili na vrhu ljestvice Kreislige C Darmstadt.

U samom početku prvog poluvremena Croatia je uspijevala probijati bokove gostujećeg Hahna. Tako je u 24. minuti Nabil Madroun probio lijevi bok Hahna i preciznim udarcem matirao vratara gostujuće momčadi. Pritisak Croatije nastavio se i nakon početnog vodstva. U 37. minuti je najbolji strijelac Croatije Miodrag Marković jednu nabačenu loptu glavom uspio pospremiti u mrežu golmana Hahna. Bio je to gol za vodstvo 2-0  Croatije i s tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugi dio susreta obje momčadi su ušle nepromijenjenih sastava. Momčad Hahna je u drugi dio ušla angažiranije s očitom idejom da pokušaju izjednačiti. Takav pritisak gostujuće momčadi urodio je plodom te je Ersin Guecluedal u 55. minuti uspio smanjiti na 2-1. U nastavku susreta momčad Hahna je i dalje pokušavala napadati Croatiju, ali iskusna ekipa iz Griesheima nije se više dala iznenaditi. Sudac susreta Ahmad Basharat je u 79 minuti iz igre je isključio igrača Croatije Mathiasa Lachmanna zbog naguravanja sa jednim igračem Hahna.U 89. minuti sviran je jedanaesterac za ekipu Croatije ,a najstrožu kaznu je izveo Branislav Bikić koji je poentirao za 3-1.Bio je to i konačni rezultat susreta.