Croatia Griesheim još nema odgovor na krizu igre i rezultata

Croatia Greisheim ne zna za pobjedu već više od mjesec dana, a nastavak slabe igre prikazan je i u ovom kolu protiv TSG 46 Darmstadt od kojeg je Croatia Greisheim izgubila 2-0. Malo lijepog nogometa vidjeli smo ove nedjelje od nogometaša Croatie Greisheim, a činjenica da smo prvu pravu priliku hrvatske momčadi vidjeli tek u samom finišu prvoga dijela dovoljno govori o kvaliteti igre.

Od samog početka utakmice igrači Croatie Greisheim zauzeli su obrambeni gard i uglavnom bili fokusirani na obranu vlastitog gola, tek pokoji izlet Blessinga i Softića prema kaznenom prostoru bili su jedina ambicija koju su pokazali igrači Croatie Griesheim.

Prvu pravu priliku igrači TSG 46 Darmstadt priredili su u 20. minuti kada su pogodili gredu ali lopta nije ušla u mrežu. U 35. minuti golman Croatie Greisheim Michael Nedel odlično je u dva navrata reagirao i zaustavio opasne udarce domćih igrača.

Tek u samom finišu prvog dijela vidjeli smo odličan prodor po lijevoj strani Lukasa Blessinga koji je nanizao tri, četiri igrača, te uposlio Daniela Perića, ali ovaj nije pogodio mrežu. Tako se na pauzu otišlo bez golova na obje strane.

I u drugom dijelu gledali smo slabu igru Croatie Griesehim popraćenu lošom kombinatorikom i brojnim individualnim greškama. Nogometaši TSG 46 Darmstadta bili su jednostavno brži na lopti, jači u duelima tako da su uglavnom dominirali na terenu.

Ta dominacija urodila je plodom u 70. minuti kada je jedna izgubljena lopta nogometaša Croatie Griesheim na sredini terena omogućila momčadi TSG 46 brzi kontranapad što odlično koristi Francesco Lazzari i dovodi svoju momčad u vodstvo 1-0.

Još jedan izgubljeni duel na sredini terena koštao je nogometaše Croatie Griesheim novog gola, pa je tako u 85. minuti Francesco Lazzari svojim drugim golom postavio konačnih 2-0.

SV Croatia Griesheim: Nedel, Pehar, Vujica, Loeffel, Markota, Gebreigzeher, Altuna, Blessing, Perić, Softić, Klaus. Klupa(Nothnagel, Eckert, Erdogan)