Croatia Griesheim ispustila remi protiv TSG Wixhausena u posljednjoj minuti

Da su nogometaši Croatie Griesheim uspjeli još malo držati zgusnuto redove, uspjeli bi izvući velikih 1-1 protiv jedne od vodećih momčadi Kreislige A Darmstadt TSG Wixhausen, međutim jedan odličan ubačaj lopte s boka u 89. minuti i znalački trzaj glavom napadača Preuscha srušio je sve nade i tako produžio krizu rezultata hrvatske momčadi.

Nije tajna da nogometaši Croatie Griesheim slabo igraju u posljednje vrijeme što najbolje potvrđuje i statistika koja kaže kako je hrvatska momčad u posljednjih osam kola osvojila samo dva skromna boda, dok je početak sezone nagovještavao i borbu za sam vrh ljestivce. Što se u međuvremenu dogodilo sa formom nogometaša Croatie Greisheim? Na ta pitanja će odgovor morati naći ljudi iz uprave kluba kako bi napravili promjene koje će rezultirati promjenom trenda negativnih rezultata.

Klub će morati i igrački pojačati kadar ukoliko misli ozbiljnije krenuti u proljetni dio sezone budući su brojni igrači kraj sezone dočekali ozljeđeni. Samo današnji susret protiv TSG Wixhausena propustilo je četiri, pet standardnih igrača poput: Perića, Softića, Smajovića, Jovanovića i dr.

Što se tiče samog susreta Croatia Greisheim je u njega ušla opezno orijentirana uglavnom na čuvanje vlastitog gola, no protokom vremena, a posebice u drugom djelu, priredili su nogometaši Croatie Greisheim dvije tri dobre prilike od kojih je jedna urodila zgoditkom, ali sudac susreta nije vidio da je lopta prešla crtu pa nije priznao pogodak.

Domaći TSG Wixhausen došao je u vodstvo u 22. minuti kada je Gerlitz prošao kroz sredinu te opalio s nekakvih šesnaest metara i pogodio donji lijevi kut golmana Modrića.

Odgovor Croatie Griesheim uslijedio u 42. minuti kada je u šesnaest metara srušen M.Nothnagel a sudac pokazao na bijelu točku. Siguran strijelac je bio Jure Markota.

Konačan rezultat 2-1 postigao je u 89. minuti Preusch kada je jednu ubačenu loptu s boka glavom pospremio u mrežu Croatie Griesheim.

SV Croatia Griesheim: Modrić, Mlakić, Vujica, Loeffel, Markota, M.Nothnagel, Altuna, Blessing, Eckert, Erdogan, F.Draženović. Klupa(Nazari, D.Nothnagel, Brandau)