Croatia Griesheim II upisala drugi poraz za redom!

crogri2-1U 15. kolu Kreislige C Darmstadt Croatia Griesheim II ugostila je ekipu SG Modau II. Od početka susreta vidjelo se da je ekipa Modau II spremna za nadigravanje sa favoriziranim domaćinima, koji nisu bili raspoloženi za igru.

U izjednačenom prvom poluvremenu domaća momčad Croatie ipak je u 23. minuti uspjela doći u vodstvo:brzonogi je Tomić probio desni bok gostiju te efektnim udarcem savladao golmana Modau II.

Vrlo brzo nakon primljenog gola gosti su izjednačili rezultat:igrala se 29. minuta kada je zbog greške obrane Croatie sudac svirao indirektan udarac, dobro odigranu loptu u mrežu je spremio Bernandini.

Dekoncentriranu obranu Croatie Griesheim u 43. minuti kaznili su igrači Modaua II:jedna ubačena lopta sa boka nespretno je pogodila Kocića koji je savladao vlastitog vratara.

U drugo poluvrijeme momčad Croatie je pokušala agresivnijom igrom doći do preokreta, no dvije dobre prilike nisu realizirane. Gosti su prijetili kontranapadima preko krilnih napadača i obranili stečeno vodstvo.

Croatia Griesheim II:Nedel, Modric, Pehar, Kocić,Galić, Nothnagel, Madroun,Andrić,Marković, Bikić,Tomić.(klupa Bickelhaupt,Fortanz,Vrček)