O

Croatia Frankfurt prošla neokrznuta kroz Niederrad, pobjedila i druga momčad Croatije

FC Mainfeld – FC Croatia  0:2 (0:1)

Pred predstojeće kvalifikacije za ulazak u Oberligu, koje je Croatia već osigurala u prošlom kolu, danas je hrvatska momčad u Frankfurt-Niederradu na gostovanju zasluženo savladala i momčad Mainfelda. Rezultat je mogao i morao biti veći od 0:2 jer su napadači Croatije dva puta gađali gredu a njihove udarce čudesno je u nekoliko navrata vadio i vratar domaćina. Zgoditke za Croatiju postigli su Matić u 25. minuti na dodavanje Lažete te Rimać u 89. min na dodavanje Lovrića.

Croatia Frankfurt: Jurić, Andrić, Lovrić, Zubac, Amanatidis, Hrvoje Drlje, Miro Drlje (od 46min. Vidović), Matić (od 75.min Mrkonjić), Duvnjak (od 63.min Bešlić), Rimac, Lažeta

FC Mainfeld II – FC Croatia II 2:4 (2:1)

Druga momčad Croatije Frankfurt

Na gostovanju u Niederradu bila je uspješna i druga momčad Croatije koja je okrenula utakmicu u drugom poluvremenu. Iako je Faluta doveo Croatiju II u vodstvo od 0:1, do kraja poluvremena Mainfeld II je ostigao dva zgoditka i na odmor otišao sa 2:1.

U nastavku utakmice najprije je u 63. min David Todorić izjednačio na 2:2 da bi u 77. min Bass povisio na 2:3. Pobjedu Croatiji II potvrdio je Tolušić u 89. minuti. Croatia II: Filatow, Šola, Periša, David Todorić, Faluta, Rohwerder, Mario Keleva, Božinović, Bass, Grančić, Tolušić

Iduću nedjelju, 21. svibnja obje momčadi Craotije igraju protiv I i II momčadi DJK Schwarz Weiß Griesheim u 13,00 i 15,00 sati na svom terenu u F-Heddernheimu.