Croatia Düsseldorf ponovno na pravom putu

Jan StCroatia je u 9. kolu Kreislige B Düsseldorfa pobjedom protiv Sportfreunde II sa 3:2 ponovno pronašla pobjednički put. Hrvatska momčad iz Düsseldorfa je cijelu utakmicu bila bolja i agresivnija te je već u 8. minuti crnoputi Bonsu postigao zgoditak za zasluženo vodstvo od 1:0. Bonsu je nakon postignutog pogodka imao još dvije 100 posstotne prilike koje su ostale neiskorištene i stoga se na odmor otišlo sa minimalnim vodstvom od 1:0.
U drugom poluvremenu Croatia reda priliku za prilikom i dolazi u 67. minuti drugim pogodtkom Bonsua u vodstvo od 2:0.  Gostujuća momčad smanjenju rezultat pogodkom s bijele točke na 2:1 nakon prekršaja Magaša nad gostujućim napadačem.
Croatia i dalje igra napadački ali lopta nikako da uđe u gol Gerresheima sve do 86. minute. Vibrans lijepim udarcem dovodi Croatiju u vodstvo od 3:1. Ali gosti se nisu predali i brzom kontrom smanjuju na 3:2. Vratar Croatije Stahlhuth, koji je bio najbolji igrač utakmice, bio je nemoćan.
U iduću nedjelju, 27. listopada s početkom u 15:00 sati Croatia gostuje kod AC Italia Hilden na igralištu Schützenstraße, 40721 Hilden.