Croatia Bietigheim nastavila pobjeđivati sa prosjekom od 8 golova

TSV Ottmarsheim-NK Croatia Bietigheim 0:8 (0:4)

Croatia Bietigheim uporno i neumoljivo ruši protivnike. Tako je bilo i ove nedjelje u Ottmarsheimu kod tamošjeg TSV-a. Domaćini su se usredotočili nešto poduzeti da ne dožive jesensku katastrofu iz Bietigheima, kada su bili počašćeni sa jedanaest pogodaka, a u tome su i upjeli. “Buduči A Ligaš”, što se već sada jasno nazire, s obzirom da je na računu 14 bodova prednosti ispred drugoplasiranog, bio je u svim segmentima igre gospodar na travnjaku. Prvi gol kao po nekom pravilu pao je več u početnoj fazi, a realizator Alen Lehečka, nakon jedne dubinsko upućene lopte od Michaela Sablje nije imao problema da varkom još dvojice protivnika nisko pored vratara okonča akciju za 1:0. Raspoloženi Marino Tricarico lijepo iz kuta poslužuje Sablju, koji iz neposredne blizine pogađa za 2:0. Na 3:0 povisuje Cervone u 35. minuti, da bi se kao strijelac po drugi puta upisao Alen Lehečka za 4:0 u 42. minuti.

1TSV Ottmarsheim je konačno pao, strasti na njihovoj strani su se smirile, a rapsodija u crvenom se nastavlja i u drugom dijelu. Hrvati su činili samo najpotrebnije, držeći domaćina u njihovoj polovici. Lehečka je još dva puta pogađao, a po jednom Albayrak i Tricarico. Osim Alena, koji je sa četiri pogodaka potvrdio svu svoju kvalitetu, iscticali su se Albayrak, Tricarico, Josip Križić… ne zaboravivši i ostale. Balaban, kao po običaju za njegove malobrojne akcije na vratima mora , kao i toliko puta do sada ostati bez ocjene.

Croatia Bietigheim u slijedećem 22. kolu očekuje i svoju 22. pobjedu zaredom, a u goste joj dolazi Turska momčad FV Sönmez s kojim djeli igralište. Susret je na rasporedu u nedjelju 17. travnja u 15.00 sati.