Branislav Glamočanin zabio 4 a Davor Bandić 3 zgoditka za Croatiju I i II Frankfurt

FC Croatia – TSG Frankfurter Berg 10:1 (4:1)

Cro FFM
Prva momčad Croatije Frankfurt

Croatia Frankfurt je u nedjelju na svom terenu u Heddernheimu ostvarila i 11 pobjedu u zadnjih 11 utakmica. Nova žrtva je davljenik na tablici TSG Berg. Hrvati su zarana stigli do zgoditka, već u 5. minuti kada je Branislav Glamočanin s bijele točke savladao vratara gostiju. U 20. min kapetan Mario Lažeta povećao je vodstvo na 2:0 nakon solo prodora i sigurne realizacije. Nakon što je dvije minute kasnije brzi Livajić zatresao mrežu simpatičnih gostiju za 3:0. Iako su gosti smanjili rezultat u 33 min na 3:1, u produžetka prvog poluvremena od 4 minute Croatia je postigla još dva zgoditka. Najprije je Petar Bešlić zatresao mrežu gostiju za 4:0 a odmah zatim i Tin Livaić za visokih 5:1.

Nastavak golijade dogodio se u drugom poluvremenu kada rasppoloženi prvi strijelac Croatije Branislav Glamočanin postiže hat-trik (71., 74. i 77. min) ili ukupno četiri zgoditka. Svoj drugi zgoditak u nastavku postigao je u 82. min Mario Lažeta dok je točku na visoku rezultatsku pobjedu od 10:1 stavio Oliver Andrić u 90. min iz slobodnog udarca sa preko 25 metara.

Croatia: Jukić, Bešlić (od 46. Faluta), Jurišić, Amanatidis (od 46.min Zubac), Andrić, Mario Lažeta, Šandrk, Stipe Vidović, Soldo, Glamočanin, Livajić. Treneri Danijel Konta i Dario Ištuk.

Iduću utakmicu momčad Croatije igraj u gostima u četvrtak, 05. svibnja u 13 sati protiv srpskog Tempa. Utakmica se igra na igralištu Tempa u Ginnheimu na adresi: Ginnheimer Wäldchen 9, 60431 Frankfurt

druga momcad cro 2
Davor Bandić (u sredini) postigao je tri zgoditka za drugu momčad Croatije

Druga momčad Croatije savladala je sa 7:1 (4:1) drugu momčad Berga.

Raspoloženi Davor Bandić bio je trostruki strijelac, dva zgodita postigao je Duyar te po jedan Krišto i Sičenica.

Sastav Croatije II: Filatow, Šola, Tolušić, Bandić, Periša (od 46.Mihaljević), Todorić (od 46. Krišto), Mario Keleva (od 46. Šarić), Šušak, Sumić, Duyar, Budić (od 46. Sičenica)

Iduću utakmicu druga momčad Croatije također igraj u gostima, u četvrtak, 05. svibnja u 13 sati u Riedbergu protiv FC Riedberg ll na adresi: Altenhöfer Allee 189.