Home > SPORT > NOGOMET > Borussia na Westfallenu ispustila vodstvo od 4:0, Eintracht razočarao navijače doživjevši poraz nakon 6 kola
Navijaci Eintrachta

Borussia Dortmund nije uspjela prekinuti crni niz u Bundesligi, koji je traje skoro dva mjeseca. U ruhrskom derbiju na svom stadionu Borussia je nakon 25 minuta vodila 4-0 protiv Schalkea da bi na kraju utakmica završila rezultatom 4-4 i tučnjavom igrača.

Više od neriješenog rezultata u susjedskom derbiju zabrinajva činjenica kako je momčad iz Dortmunda već mjesec dana bez pobjede u svim natjecanjima. Današnji gubitak dvaju bodova mogao bi „stajati glave“ trenera Petera Bosza kojem se već nekoliko kola ljulja klupa Borussie, koja je u tom razdoblju doživjela četiri poraza i jedan neriješen rezultat.

Nakon šest kola nepobjedivosti, Eintracht Frankfurt je na domaćem terenu pred sjajnom publikom izgubio 0:1 od Bayera Leverkusen. Zanimljivo je kako je pobjednički gol gostiju u 76. minuti postignut iz drugog udarca gostiju u okvir gola Eintrachta. Hrvatski reprezentativac Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za svoju momčad ali nažalost bez realizatorskog učinka.

U ostalim utakmicama, Freiburg je pobijedio Mainz rezultatom 2:1, RB Leipzig je svladao Werder s 2:0 dok je Wolfsburg je izgubio na gostovanju kod Augsburga s 2:1.